Sbor dobrovolných hasičů Orlová-Město

                                                                   

mh

 

                      

                      Soutěže 2017

                      TFA Dolní Lutyně - Pavel Mančík - 2.místo  z 30 závodníků

                      Orlová - Město - 3.místo z 8 družstev

                      Bohumín - Skřečoň - 2.místo z 8 družstev       

                      Doubrava - 2.místo z 10 družstev 

                      Bohumín - Záblatí - 6.místo z 11 družstev

                      Petrovice - Závada - 1.místo z 10 družstev

                                  

                      Soutěže 2016

                      Hala Petrovice -  11.místo z 15 družstev

                      TFA Dolní Lutyně - Pavel Mančík - 1.místo  z 33 závodníků

                      Orlová - Město - 8.místo z 14 družstev

                      Višegrádská mezinárodní soutěž Havířov - 6.místo z 10 družstev

                      Orlová - Poruba - 9.místo z 11 družstev

                      Karviná - Hranice - 5.místo z 10 družstev

                      Doubrava - 4.místo z 9 družstev

                      Bohumín - Skřečoň - 5.místo z 12 družstev

                      Rychvald - 6.místo z 14 družstev

                      Bohumín-Kopytov - 6.místo z 10 družstev

                      Těrlicko - Hradiště - Podzimní kolo Plamen - 2.místo z 14 družstev

                      Bohumín - Halová soutěž - 3.místo z 12 družstev

                      Soutěže 2015

                      Orlová - Město - 1.družstvo - 6.místo z 10 družstev

                                                   2.družstvo - 7.místo z 10 družstev

                      Orlová - Poruba - 1.družstvo - 3.místo z 12 družstev

                                                    2.družstvo - 8.místo z 12 družstev

                      Karviná - Hranice - 1.družstvo - 10.místo z 11 družstev

                                                       2.družstvo - 9.místo z 11 družstev

                      Doubrava - 8. místo z 10 družstev

                      Bohumín - Záblatí - 6.místo z 9 družstev

                      Petrovice - Závada - 6.místo z 8 družstev

                      Bohumín - Skřečoň - 3.místo z 5 družstev

                      Český Těšín - 7.místo z 9 družstev

                      Havířov - Město - 10.místo z 10 družstev

                      Soutěže 2014

                      Orlová – Město – 2.místo z 10 družstev

                      Havířov - 9.místo z 10 družstev

                      Karviná - Hranice - 6.místo z 11 družstev

                      Doubrava - 6.místo z 8 družstev

                      Závada - 4.místo z 8 družstev

                      Orlová - Poruba - 3.místo ze 7 družstev

                      Český Těšín - Mosty - 4.místo z 5 družstev

                      Rychvald - 3.místo z 10 družstev

                      Věřňovice - hodnoceno zvlášť - štafeta dvojic - 1.místo z 5 družstev

                                                                        - požární útok - 1.místo z 5 družstev

                      Bohumín - Kopytov - Podzimní kolo - ZPV - 7.místo z 12 družstev

                                                                                             (první start - starší žáci)