Sbor dobrovolných hasičů Orlová-Město

 team

 

                       Soutěže 2017

10.6.2017 - Doubrava - 3.místo z 8 družstev - čas: 19,11

24.6.2017 - Orlová - Město - 3.místo z 5 družstev - čas: 20,?? ( PP zacvakal, kotrmelce na rozdělovači )

22.7.2017 - Bohumín-Záblatí - 5.místo z 11 družstev - čas: 19,32 (košík :-() 

22.7.2017 - Karviná-Hranice - 12.místo z 17 družstev - čas: 17,45

5.8.2017 - Starý Bohumín - 4.místo z 8 družstev - čas: 27,72 :( ( zaseklý koš v nádrži )

12.8.2017 - Petřvald - 3.místo z ? družstev - čas: ??

12.8.2017 - Petrovice-Závada - 3.místo z 11 družstev - čas: 18,58 ( noční soutěž )

19.8.2017 - Doubrava - 5.místo z 7 družstev - čas: 29,39 ( sání )

19.8.2017 - Bohumín - Záblatí - 3.místo z 11 družstev - čas: 19,22 ( noční soutěž- Maro profukal)

2.9.2017 - Horní Bludovice - 5.místo z 5 družstev - čas: ?? ( košík :( )

3.9.2017 - Český Těšín - 11.místo z 25 družstev - čas: 17,967 (PP: 17,5 , rozdělovač zaspal na základně ) 

16.9.2017 - Karviná- Hranice 




                       Soutěže 2016

7.5.2016 - Orlová - Poruba - okrsek - 2.místo z 5 družstev

                               100m - Jakub Mrázek - 3.místo

29.5.2016 - Dolní Lištná (GP) - 21.místo z 26 družstev - čas: 20,134 (problém na rozdělovači)

11.6.2016 - Doubrava - 4.místo z 9 družstev - čas: 17,15 (prostřik na LP)

25.6.2016 - Orlová - Město - 3.místo z 7 družstev - čas: 21,48 (Strojník nestihl zapojit C)

2.7.2016 - Horní Suchá - 5.místo z 8 družstev - čas: 20,342 (PP - 16,000) 

2.7.2016 - Starý Bohumín - 2.místo z 6 družstev - čas: 19,21 (špatný nápich) 

9.7.2016 - Mistřovice - NP - uplaval koš :(

23.7.2016 - Bohumín-Záblatí - 5.místo z 9 družstev - čas: 17,73 (prostřik na LP ... PP - 16,2)

24.7.2016 - Karviná - Hranice(GP) - 13.místo z 25 družstev - čas: 17,69 ( prostřík + problém na rozdělovači...LP- 16,86)

30.7.2016 - Marklovice - 9.místo z 15 družstev - čas: 17,384 ( opět prostřik .... PP - 16,122)

30.7.2016 - Karpentná (GP) - 19.místo z 21 družstev - čas: 25,21 ( Kubovy kotrmelce....)

13.8.2016 - Závada - 3.místo z 7 družstev - čas: 24,081 (noční soutěž,urvaná voda :-(  )

20.8.2016 - Doubrava - 4.místo z 12 družstev - čas: 28,73 (soutěž na sání )

20.8.2016 - Bohumín-Záblatí - 2.místo z 9 družstev - čas: 20,45 ( noční soutěž, PP: 17,65 )

26.8.2016 - Chotěbuz - 10.místo z 11 družstev - čas: 28,548 (noční soutěž, LP: 22s, Proudaři ukradli rozdělovač :D )

4.9.2016 - Český Těšín(GP) - NP (LP - 16,870)

4.9.2016 - Bohumín - Skřečoň - 1.místo z 5 družstev - čas: 25,59 ( C52, 3xB75)

17.9.2016 - Bartovice -Českopolská soutěž -  4.místo z 5 družstev v součtu(2.místo z českých družstev) - čas:20,994 ( v PSII, C52 + B75)

1.10.2016 - Havířov - 7.místo z 9 družstev - čas: 58,454 (LP:29,912) - přes okno,v PS II,nástřik 10l.

                                                

         

                   Soutěže 2015

2.5.2015 - Orlová - Město - okrsek - 5.místo z 5 (Fredův obrácený den :-) )

                                         100m - Martin Sumara - 2.místo

27.6.2015 - Jedlownik(PL) - českopolská okrsková soutěž - 5.místo z 6 ( Fredův double :-) )

5.7.2015 - Rychvald - okno, PS II, B75,C52 - 2.místo z 16

12.7.2015 - Karviná - Hranice - ulomený zub na mašině - NP

18.7.2015 - Hradiště - 2.místo z 5 družstev - čas: 19,64 (Zádrhel s vodou)

25.7.2015 - Starý Bohumín - 2.místo z 6 družstev - čas: 18,25 (vypnutá mašina, zádrhel na koši ) 

1.8.2015 - Marklovice - 13.místo z 16 družstev - čas: 22,039 ( rozdělovač :-( )

15.8.2015 - Petřvald - 4.místo z 6 družstev - Odpojené B na rozdělovači :(

15.8.2015 - Závada - 1.místo z 10 družstev - čas: 18,579 (LP - 17,851)

22.8.2015 - Doubrava - 2.místo z 8 družstev - čas: 30,31 ( soutěž na sání - mašina :-( )

22.8.2015 - Bohumín - Záblatí - odpojená proudnice na LP - NP

5.9.2015 - Věřňovice - rozpojená proudnice - NP ( Na LP - 15,46)

6.9.2015 - Český Těšín - rozdělovač :-( - NP

3.10.2015 - Havířov - Město - 1.místo z 7 družstev - čas:33,421 (LP:30,005) - přes okno,v PS II,nástřik 10l.

          

Soutěže 2014

1.5.2014 - Doubrava – okrsek – 5.místo z 5 . Prasklé Béčko

                                         100m - Petr Durčák - 2.místo

14.6.2014 - Doubrava - 4.místo ze 7. - čas: 21,??

21.6.2014 - Orlová - Město - 5.místo z 12-ti - čas: 18,89 

5.7.2014 - Rychvald - 3.místo z 10. - čas: 24,20 - (okno)

12.7.2014 - Orlová - Město (Českopolská okrsková soutěž) - 3.místo z 5-ti. - čas: 36,32 :(

19.7.2014 - Závada - 4.místo z 13-ti - čas: 21,614

16.8.2014 - Petřvald - 1.místo z 8. - čas: 21 s

16.8.2014 - Stanislavice - NP - Proudaři :-P

23.8.2014 - Doubrava - Sání - 3.místo z 10-ti - čas: 29,23

23.8.2014 - Bohumín-Záblatí - noční soutěž - 1.místo z 13-ti - čas: 18,59

7.9.2014 - Český Těšín - Mosty - NP

13.9.2014 - Věřňovice - 2.místo z 8. - čas: 17,304  (LP - 16,847)

4.10.2014 - Havířov - Město - 2.místo z 12-ti - čas 31,801 (přes okno,v PS II,nástřik 10l.)


 

 

          Soutěže 2013

4.5.2013 – Mezinárodní soutěž – 1.místo samostatně + 1.místo v součtu s družební jednotkou

8.6.2013 – Pohárová soutěž Doubrava – 4.místo z 12-ti – čas – 17,27

22.6.2013 – Pohár starosty Orlová – 3.místo z 8. – čas – 20,38 (asi zadek)

5.7.2013 – Hasičská soutěž Rychvald – 5.místo z 15-ti – čas – 27,24 (okno)

24.8.2013 – Memoriál J.Neděly,Doubrava – 4.místo z 11-ti – čas – 29,59 (sání ,strojník zaspal J)

31.8.2013 – Noční soutěž  Bohumín –Záblatí – 4.místo z 16-ti – čas - 17,85

5.10.2013 – Soutěž Havířov – 1.místo ze 7. – čas - 34,15 (přes okno,v PS II,nástřik 5l.)

 

           Soutěže 2011

27.8. Bohumín-Záblatí (noční) - (katastrofa :-) )

30.7. Bohumín-Vrbice (MSL) 30. místo z 37 (čas 17, 104)

17.7. Karviná-Hranice 15. místo z 18 (čas 17,70)

5.7. Rychvald 3. místo z 12 (čas 22,68)

 

2.7.    Orlová - Město - "A"team-1. místo ( čas 16, 29 ) "B"team-3. místo ( čas 18, 48) 

25.6.  Karviná-Louky - NP ( error na rozdělovači )

19.6.  Karviná-Hranice - 5. místo z 10 (čas 18,51-pomalý nápich, slabší rozdělovač, amatér na LP...) 

18.6.  Chotěbuz - asi poslední místo (NP-kamínek v proudnici) 

18.6.  Doubrava - 2. místo ze 14 (čas 15,94)

11.6.  Orlová-Město - 2. místo z 12 (čas 17,28)

21.5.  Orlová-Poruba (okrsek) - 1. místo (útok), 2. a 3. místo (100 m překážek)   

 

 

 

           Soutěže 2009

28.3.  Mistřovice - 7. místo z 12ti, čas:20.92

16.5.  Doubrava - okrskové kolo - 1. místo

24.5.  Michálkovice - MSP - mimo soutěž

13.6.  Karviná - Okresní kolo - 4. místo

13.6.  Orlová-Město - Pohár Orlovských novin - 4. místo, čas 20.71 (pomalý PP)

20.6.  Orlová-Poruba - Memoriál Petra Karnolda - NP (opět PP ale v jiném obsazení)

27.6.  Doubrava - Pohár Starostky - 3. místo (strojník nebo mašina?) čas 40:19

  5.7.  Rychvald - 6. místo ze 14ti

  5.7.  Orlová-Město-Memoriál Václava Peka - 3.Místo, čas 18.38

18.7.  Bohumín-Záblatí - Memoriál Aloise Škuty - NP ( rozdělovač )

  1.8.  Marklovice - sání z přírodního zdroje - 1. místo, čas 24.62 (mašina z Doubravy)

  8.8.  Těrlicko-Hradiště - 5. místo z 11ti, čas 21.?? (neklapl koš)

28.8.  Chotěbuz - noční soutěž - 5. místo z 15ti, čas 18.65 (pomalé béčka)

29.8.  Bohumín-Záblatí - noční soutěž - 1. místo, čas 17.37

  5.9.  Český Těšín-Mistřovice - noční soutež - NP (uplaval koš Laughing )

  3.9.  Havířov-Město - pohárová soutěž (okno+nástřikové terče) - 1. místo z 18ti, čas 35.44